Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Nástup na mateřskou dovolenou neznamená jen radostnou událost v životě ženy, jak by se to mohlo jevit zvenčí.

Tento životní zvrat s sebou nese i mnohé nečekané a mnohem méně příjemné „podružnosti“ a jednou z nejvýraznějších je značný finanční propad. Nemáte-li našetřeno, čeká vás o výplatním termínu nepříjemné překvapení, a to právě teď, kdy je dobrá každá koruna. Výdaje se kumulují, je jich více, mnohem více než jste počítala.

Přijďte si pro okamžitou pomoc

Zejména v případě, že jste před mateřskou nepracovala v žádném vysloveně výnosném zaměstnání, můžete teď svádět nezáviděníhodný zápas o každou korunu. A vyjít, když se mateřská opozdí, nebo vám otec dítěte, se kterým jste nakonec zůstala sama, nezaplatí alimenty, to je hodno finančního kouzelníka. Vysoký jednorázový výdaj vás může nepříjemně zaskočit. Potřebujete půjčit. Naštěstí pro vás existují poskytovatelé v nebankovní sféře, kteří s těmito situacemi počítají a poskytují půjčky i ženám na mateřské dovolené. Někdy jde o speciální produkt vysloveně zaměřený na tuto cílovou skupinu, jindy o půjčku určenou obecně všem s nízkými či neprokazatelnými příjmy.

Lepší málo než nic

Přestože jste se momentálně ocitla v situaci, kdy musíte počítat každou korunu,

Půjčky bez doložení příjmu

 Odkazy na články

rozhodně jste na tom stále lépe než jiní, kteří nejsou schopni vykázat vůbec žádné příjmy. I vaše startovní pozice při shánění půjčky je tak výrazně lepší.  Přestože vám poskytovatelé půjček nebudou cpát statisíce, získat pár stovek nebo tisíc, které vám pomohou překlenout čas do příští mateřské, nebude zdaleka takový problém, jak by se vám mohlo zpočátku zdát. Většina poskytovatelů nebankovních půjček již v prvních větách představování svého produktu vysloveně zmiňuje, zda je pro ženy na mateřské vhodný, rozuměj, zda jsou ochotni jej v takovém případě poskytnout. Hledání vhodné půjčky vám tak nezabere více než pár minut.

Diskuse

Novinky
Anketa