Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

K dispozici je i půjčka o víkendu

Ocitli jste se v situaci, kdy potřebujete menší finanční částku okamžitě, je však víkend a finanční instituce pracují pouze ve všední dny?

Nezoufejte a zkuste půjčku o víkendu, protože i tento druh půjček již existuje. Zde můžete svou půjčku vyřídit nejpozději do 24 hodin. Půjčku si tak mohou vyřídit všichni zájemci bez omezení. Ideální je v takovém případě SMS půjčka nebo hotovostní půjčka od společnosti, kde peníze doručí obchodní zástupce. Půjčka o víkendu pak může vyřešit váš problém.

Peníze na účet i o víkendu

Vyřídili jste si půjčku o víkendu a máte strach, že bankovní převod nebude proveden včas? Tyto obavy jsou zbytečné, protože většina poskytovatelů půjček má účty u různých bank, takže převod provádí z účtu ve vaší bance a ten pak proběhne okamžitě. Pokud splníte všechny podmínky půjčky, není pak problém, abyste peníze mohli využívat obratem. O zaslání peněz na váš účet se dozvíte buď emailem nebo prostřednictvím SMS od poskytovatele půjčky o víkendu. Mnoho poskytovatelů půjček má zavedeny víkendové služby, takže informaci o odeslání peněz můžete získat i telefonicky.

Jak získat půjčku o víkendu

Získat půjčku o víkendu je jednoduché. Stačí projít online nabídky a vyplnit formulář společnosti, která tento typ půjčky nabízí. Po odeslání formuláře proběhne rychlý schvalovací proces, který trvá několik minut, maximálně hodinu. Ihned se dozvíte, zda vám půjčky byla schválena a kdy budou peníze odeslány. Jinou možností je telefonický kontakt, kdy vše vyřídíte během jednoho rozhovoru.

Půjčka ihned

 Odkazy na články

Některé půjčky o víkendu mohou být vyřízeny i přes obchodního zástupce, který se dostaví k vám domů, sepíše s vámi smlouvu a peníze vám předá v hotovosti.

Co budete pro půjčku o víkendu potřebovat

Pro většinu půjček o víkendu vám bude stačit minimum dokladů - občanský průkaz, popřípadě ještě jeden doklad totožnosti. Není vyžadováno potvrzení o výši příjmu nebo další doklady. Většinou si takto lze půjčit 1000 až 10000 Kč, často se jedná o krátkodobé půjčky do 30 dnů. Nemusíte ručit majetkem ani platit poplatky předem, mnohdy nejsou kontrolovány registry dlužníků. Počítejte však s tím, že půjčka o víkendu nepatří k levným půjčkám, takže přeplatíte poměrně značnou částku.

Diskuse

Novinky
Anketa