Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky do druhého dne

Situace se stala akutní a vy opravdu nutně potřebujete peníze, a to ideálně nejpozději do druhého dne?

Máme pro vás skvělou zprávu – tyto možnosti opravdu existují a dokonce jich není málo.

Rychlost vyřízení půjčky

Pokud prozatím nemáte s půjčkami velké zkušenosti, možná vás překvapí, že většina bank je schopná vyřídit vaši žádost o úvěr do hodiny od zažádání. Každopádně je třeba být vybaven všemi možnými papíry a dokumenty, jako je například potvrzení o příjmu od vašeho zaměstnavatele (dokument vám dá k dispozici přímo banka), pracovní smlouva či doklad o výdajích domácnosti.

Většině papírování se vyhnete, pokud žádáte o půjčku v bance, kde máte dlouhodobě veden účet (déle než jeden rok). Pak je banka schopná získat tyto údaje sama. U nebankovních institucí je vyřízení žádosti do 24hod také bezproblémové, dokonce mnohde není třeba dokládat žádné papíry, a dobrou zprávou je, že tato cesta je často schůdná i pro dlužníky vedené v registrech – tyto společnosti ve většině případů výpisy z registrů pro poskytnutí půjčky nevyžadují. Většina z nich trvá jen na českém občanství, které je jednoduše prokazatelné rodným listem či občanským průkazem, nebo alespoň trvalém bydlišti na území ČR.

Nevýhody

Zdá se jako sen, že můžete mít peníze na ruku téměř ihned po zažádání, a to i bez dokládání dokumentů a lustrace registru dlužníků?

Rychlé půjčky

 Odkazy na články

Je mnoho důvodů, proč se těmto institucím vyplatí peníze takto půjčovat. Nejčastěji se jedná o krátkodobé půjčky se splatností do měsíce a ve výši maximálně několika desítek tisíc korun. Vždy si dejte pozor na výši úroku a podmínky poskytnutí takové půjčky a dobře zvažte, zda jste schopni těmto podmínkám vyhovět a budete mít na splacení. Sankce za nesplacení totiž bývají razantně vyšší, než tomu bývá u půjček klasických. Raději proto předem obětujte chvíli času a hledejte, kdo vám poskytne nejnižší úrok a nejvýhodnější podmínky.

Diskuse

Novinky
Anketa