Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky v hotovosti

Hotovostní půjčky jsou specifický produkt určený vybrané skupině klientů, kteří z nějakého důvodu nemohou nebo nechtějí využít pro příjem peněz svůj bankovní účet.

Pomineme-li minimum těch, kteří jej vůbec nemají, neboť takoví jedinci jsou již skutečně výjimkou, jde veskrze o lidi, kteří mají s financemi větší či menší problémy.

Koho a jak požádat o půjčku v hotovosti

Hotovostní půjčky jsou produktem z nabídky nebankovních společností. Vyřídit je můžete jak osobně, tak online, peníze pak obdržíte buďto poštovní poukázkou, nebo vám budou vyplaceny na ruku přímo v kanceláři poskytovatele nebo jeho obchodním zástupcem na místě, které si sami zvolíte. Přijetí půjčky v hotovosti je svým způsobem anonymní a nezanechává za vámi žádnou stopu.

Proč hotovost

Co vám ale brání v tom, abyste požádali, jak je obvyklé, o převod půjčky na účet? Možná máte společný účet s partnerem a nechcete, aby se o vašich finančních potížích dozvěděl. (Toto je důvod absolutně soukromý, který ovšem leccos napovídá jak o vašem charakteru, tak o stavu, ve kterém se nachází váš vztah.) Nebo si na váš účet posvítil exekutor. Pak je požadavek na půjčky v hotovosti sice pochopitelný, ale sama půjčka zjevně nerozumná.

Půjčky ihned na ruku

 Odkazy na články

Proč si (ne)zařídit půjčku v hotovosti

Ačkoliv mohou existovat i jiné důvody, problémy s exekucí patří k těm nejčastějším, proč se lidé rozhodnou požádat o peníze na ruku. Jak rozumný je takovýto postup? Exekuce je důsledkem nezvládnutých finančních problémů, což znamená, že přijetím další půjčky své finanční potíže nejenže nevyřešíte, ale ještě prohloubíte. Opravdu se vám zdá, že máte málo problémů a stojíte o další? Chcete se vymlouvat na skvělý plán, jak z přijatých peněz veškeré dluhy uhradíte, zaplatíte, co potřebujete, a ještě zbude? Nelžete si do kapsy, všichni to říkají, ale kdo to ve skutečnosti dokáže?

Diskuse

Novinky
Anketa