Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Malé rychlé půjčky

Potřebujete rychle několik tisíc korun a nechcete si půjčovat od příbuzných nebo známých? Pak si vyberte některou z malých půjček.

Malá rychlá půjčka je jednoduchá, rychlá a nenáročná. Zaplatíte sice vyšší úrok, ale peníze získáte bez komplikací a nutnosti dokládat různá potvrzení. Malou půjčku si můžete zařídit telefonicky nebo online, řada poskytovatelů vám nabídne své služby v libovolném čase po všechny dny v týdnu. Vše potřebné lze projednat s operátorem nebo je možno vyplnit formulář na webových stránkách vybraného poskytovatele.

Malá rychlá půjčka online

Nejjednodušším způsobem, jak získat malou půjčku je připojit se k internetu a vyhledat si takovou nabídku, která bude zcela vyhovovat vašim požadavkům. Možnostíiacute; je mnoho, počet poskytovatelů stále roste. Na webových stránkách si důkladně projděte všechny podmínky půjčky, zaměřte se také na sankce při nesplácení půjčky, a pokud všemu rozumíte a považujete podmínky za přijatelné, vyplňte formulář žádosti o půjčku. Ten odešlete a hned se dozvíte, zda půjčku dostanete a v jaké maximální výši. Poté si zvolíte částku a dobu splácení a už jen vyčkáte na připsání peněz na váš účet.

Telefonická malá rychlá půjčka

Požádat o malou půjčku můžete i telefonicky, pak vás operátor provede celou operací a lze se zeptat na vše, co o malé půjčce potřebujete vědět. Společně s operátorem vyplníte smlouvu, která vám obratem přijde domů poštou. Smlouvu podepíšete a odešlete zpět. Pokud je vše v pořádku, můžete požadovanou malou půjčku obdržet v průběhu jednoho týdne po zadání žádosti. U některých nebankovních společností obdržíte malou půjčku i na pouhé zavolání – to v případě, že jste již prověřeným klientem.

rychlé půjčky

 Odkazy na články

Vysoký úrok, krátká splatnost

Protože poskytovateli malých rychlých půjček jsou nebankovní instituce nebo soukromníci a žadatelé jsou minimálně prověřováni, má malá půjčka svá rizika i pro toho, kdo tyto půjčky nabízí. Kompenzací za riziko nesplácení je zde vyšší úrok nebo poplatek a přísné sankce při opožděné platbě či nesplácení. Malou půjčku je nutné uhradit celou, poskytuje se většinou na dobu do 30 dnů. Pokud klient nemůže v této době zaplatit, měl by si dobu splácení včas prodloužit.

Diskuse

Novinky
Anketa