Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka na OP

Znáte půjčku na OP? Je to jeden z nejoblíbenějších druhů půjček. Jedná se však o půjčky, které nepatří k levnějším typům půjček.

Najdete je v nabídce bank i nebankovních společností a lidé je využívají hlavně proto, že jsou velmi rychlé a pomohou vám, když nutně potřebujete zaplatit nečekané účty nebo pořídit nezbytné vybavení místo toho, které již dosloužilo.

Půjčka na OP je neúčelová

Při sjednání půjčky na OP nemusíte nikomu vysvětlovat, k jakému účelu hodláte půjčku použít. Půjčky mohou být na nízké i vyšší částky. Většinou je lze bez problému splatit předčasně a nebudou vám účtovány žádné poplatky. Navíc lze požádat i online, z pohodlí vlastního domova. Neuspějete-li u banky, můžete požádat u nebankovní společnosti. Tam vás rozhodně nebudou prověřovat tak důkladně, jako v bance. Nepotřebujete ručitele a můžete si vyhledat i půjčku bez registru nebo potvrzení příjmu.

Půjčka na OP chrání vaše soukromí

U půjčky na OP musí žadatel uvádět jen velmi málo údajů o sobě, mnohdy stačí jen dva doklady totožnosti a není potřeba dokládat příjmy. Někteří poskytovatelé těchto půjček nekontrolují ani registry dlužníků. To však neplatí pro bankovní půjčky, u těch musí žadatel splnit všechny podmínky a těch rozhodně není málo. Bonita, žádné další půjčky, čistý registr dlužníků a mnoho dalších podmínek.

Půjčka bez zajištění

 Odkazy na články

Mezi bankovní a nebankovní půjčkou na OP mohou být velké rozdíly.

Šanci získat půjčku má každý

Půjčku na OP mohou získat i klienti, kteří bývají u většiny bank i nebankovních společností považováni za rizikové. Musí však počítat s tím, že za ni zaplatí na úrocích podstatně více. To je daň za to, že měl klient v minulosti obtíže splácet. Rychlost poskytnutí půjčky závisí na tom, o jakou částku půjčky se jedná. U menších půjček nebývá žádný problém, žadatel prokáže svou totožnost, seznámí se s podmínkami půjčky, podepíše smlouvu a obratem získá potřebné finance.

Diskuse

Novinky
Anketa