Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Hotovostní půjčky na ruku

Potřebujete nutně půjčit peníze a převod na bankovní účet vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje? .

Pak je potřeba zúžit výběr pouze na společnosti, které poskytují produkt zvaný hotovostní půjčka na ruku.

V čem spočívá

Princip hotovostní půjčky je zřejmý již z jejího názvu. Peníze, bude-li vám půjčka schválena, vám budou vyplaceny, jak se říká, na dřevo. Tento způsob půjčky vám zajistí, že se nikdo z vašich známých, dokonce ani partner, využíváte-li jeden bankovní účet, nedozví, že jste se uchýlili k vypůjčení peněz. (Vynechejme spekulace o tom, nakolik je podobné jednání z vaší strany etické – vaše důvody jsou vaše věc.)

Kam se obrátit?

Nikdy jste se ještě do podobné situace nedostali a nevíte kudy kam? Pomůže, jako vždy, internet. Po zadání klíčového slova hotovostní půjčka na ruku vám nabídne na výběr celou řadu nebankovních společností, které mají obdobný produkt v nabídce. Vybírat přitom můžete z půjček stokorunových i desetitisícových, z půjček se zástavou i bez ní, z půjček krátkodobých i s dlouhodobým splátkovým kalendářem. Mnohdy lze hotovostní půjčku vyřídit i online, aniž byste museli opustit svůj vysezený důlek v křesle u počítače.

Jak to funguje?

Vyberete si společnost, jejíž podmínky vám nejlépe vyhovují, a to co do úročení, způsobu vyřízení i splácení.

Půjčky na ruku

 Odkazy na články

Doporučeným způsobem – většinou online nebo telefonicky, kontaktujete poskytovatele. Doložíte mu požadované doklady a potvrzení – požadavky u různých poskytovatelů bývají značně rozdílné. A pak už jen vyčkáváte výsledku schvalovacího řízení.

Výplata peněz

Jestliže vám poskytovatel vyhoví, můžete se těšit na peníze. Výplata hotovosti probíhá standardně třemi různými způsoby. Buďto navštívíte osobně pobočku poskytovatele, nebo si necháte hotovost zaslat prostřednictvím České pošty, nebo využijete služby, kterou mnozí poskytovatelé nabízejí, a peníze si necháte doručit až domů jejich obchodním zástupcem.

Diskuse

Novinky
Anketa