Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Způsoby žádání o nebankovní půjčky bez registru

Jestliže jsme si řekli, že půjčky bez registru poskytují nebankovní podnikatelské instituce, které se v naprosté většině případů prezentují na internetu,

můžeme si odvodit i nejsnazší způsob zažádání o nebankovní půjčky bez registru. Na webových stránkách poskytovatelů lze obvykle nalézt i formulář k vyplnění, který stačí zaslat na danou emailovou adresu. U nejnižších částek pohybujících se kolem několik set korun je možné zažádat i prostřednictvím mobilního telefonu a to odesláním SMS v předdefinovaném tvaru.

Nebankovní půjčky bez registru a poplatků

Tak jako u banky i nebankovní instituce si účtují za své služby určité poplatky. Každý poskytovatel má své poplatky nastaveny jinak. Někteří poskytovatelé vyžadují pouze vstupní poplatky za vyřízení půjčky a klient dále neplatí úroky, ale pouze poskytnutou částku. Tyto vstupní poplatky bývají vyšší, aby nahradily úroky z poskytované částky. Někdy se platí jak vstupní poplatek, tak úroky a zároveň i měsíční poplatky za vedení půjčky bez registru. Typ poplatků závisí na výši půjčky a době splácení.

Půjčky bez registru

 Odkazy na články

Někde jsou vstupní poplatky zcela vynechané a platí se tedy pouze půjčená částka, úroky a pravidelné poplatky. Možnosti placení poplatků jsou tedy velmi různorodé a je třeba si vždy důkladně pozjišťovat, jak má poplatky nastaveny poskytovatel, kterého jsme si zvolili. Měsíční poplatky u vyšších částek totiž mohou dělat i několik set korun.

Diskuse

Novinky
Anketa