Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Už jste vyzkoušeli SMS půjčku?

Rychlé půjčky, bleskové půjčky, půjčky do výplaty, půjčky pro každého – to vše jsou další označení pro některý druh SMS půjčky.

Tato poměrně nová rychlá půjčka se rozšířila z Finska do celé Evropy, proto se jí říká také finská půjčka. Její vlastnosti jsou specifické – je to půjčka pouze na malou částku, ovšem bez zajištění a na krátkou dobu, ve většině případů je její splatnost měsíc. Ke splátce je nutno připočítat poplatek za poskytnutí půjčky. Poplatek bývá dost vysoký, protože poskytnutí půjčky je jednoduché a nejsou vyžadovány žádné doklady.

Kde hledat SMS půjčku

SMS půjčky hledejte výhradně u nebankovních poskytovatelů a soukromníků. Výše půjčky a poplatků je také individuální záležitostí jednotlivých poskytovatelů. Ti si nastavují vlastní podmínky, proto je dobré projít si více nabídek a porovnat jejich výhody a nevýhody, abyste si mohli vybrat půjčku, která bude vhodná právě pro vás. Naprostou většinu SMS půjček najdete na internetu. Nezapomeňte se podívat také na to, kdo je poskytovatelem půjčky. Pokud poskytovatel není konkrétně uveden, vyberte si raději jinou půjčku.

Jak probíhá SMS půjčka

SMS půjčka je snad nejjednodušší půjčkou, kterou si můžete zvolit. Celou ji sjednáte prostřednictvím internetu, po poskytnutí a splacení první půjčky pak můžete žádat i prostřednictvím mobilního telefonu, pomocí SMS. Na internetu si vyberete poskytovatele, jehož půjčka vás zaujala, provedete registraci vyplněním jednoduchého formuláře, zvolíte výši rychlé půjčky a dobu splacení.

Půjčka ihned

 Odkazy na články

Proces schválení nebo zamítnutí půjčky je velice rychlý, svou půjčku můžete mít na účtu během několika minut.

Kdo je klientem SMS půjčky

O SMS půjčky se zajímají především ti, kteří nepotřebují vysoké částky. Tento typ půjčky pomůže v situaci, kdy potřebujete nutně zaplatit účty, opozdí se vám výplata nebo se nabízí výjimečně výhodná koupě a vy nemáte potřebnou finanční rezervu. Protože SMS půjčka je velmi snadno dostupná, sjednávají si ji často ti, kteří mají nízké příjmy nebo je nemohou doložit, např. důchodci, nezaměstnaní, matky na mateřské nebo studující.

DiskuseTOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky
Anketa