Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Nebankovní půjčky – registr

Registr dlužníků je databáze, v které jsou vedeni lidé, jež v minulosti nespláceli splátky bance na úvěr nebo půjčku dle smluvních pravidel.

Banky při jednání o půjčce či úvěru s klientem tento systém vždy kontrolují. Vzhledem k složitému procesu schvalování úvěrových produktů, který banky striktně dodržují, jsou tito lidé vyloučeni z jakýchkoli dalších poskytnutí úvěrových produktů. Pro banky totiž představují riziko. Jejich bonita (schopnost splácet) je na samotném dně a proto jim jiné banky půjčku ani úvěr obvykle již nikdy neschválí.

Nebankovní půjčky bez registru – záznam v registru

Pokud si říkáte, že se vás registr dlužníků netýká, protože jste spolehlivý a zodpovědní, finančně na tom nejste špatně a vždy všechny splátky platíte, měli byste vědět, že nejde přímo o finanční situaci a pravidelné placení splátek. Jde také o termíny uvedené v úvěrové smlouvě a záznam v registru vám tak může způsobit pouhá nepozornost. Neuvědomíte si například, do kdy mají být splátky vždy zaplaceny, zpozdíte se o několik dní a záznam v registru dlužníků je na světě. Potom si můžete být jisti, že nebankovní půjčky bez registru budou vaší tajnou (a také jedinou) zbraní v boji s finanční tísní, protože banky už vám víckrát nepomohou.

Kdo poskytuje nebankovní půjčky bez registru

Již jsme si v podstatě rozdělili půjčky na dva druhy a to podle poskytovatelů.

Nebankovní půjčky

 Odkazy na články

Půjčky mohou být bankovní, tedy takové poskytované bankami a dále nebankovní půjčky bez registru, na které je tento web zaměřen. Nebankovní znamená poskytované jinými institucemi než bankami. Obvykle se jedná o podnikatelské subjekty, které mají poskytování půjček jako jednu z forem svého podnikání. Nebankovní půjčky bez registru jsou těmito subjekty poskytované za účelem zisku, stejně jako bankami. Zisk dostávají v podobě úroků nebo poplatků, případně obojího. Poskytovatelů je celá řada. Internet je místem, kde se nejčastěji prezentují a nabízejí své služby. Nejjednodušší způsob je tedy vyhledat si nebankovní půjčky bez registru a vybrat si ze seznamu institucí, které vyhledávání zobrazí.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa