Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Jak získat peníze rychle

Máte problém s financemi a potřebujete nějaký obnos, rezervy již nemáte a do další výplaty je ještě daleko? Máte nečekané výdaje, které potřebujete řešit okamžitě?

Jak vyřešit takovou situaci? Máte několik možností. Nejjednodušší je samozřejmě půjčka od rodinných příslušníků nebo známých. Ta však není vždy možná – mnohdy nechcete, aby právě příbuzní nebo přátelé věděli, že máte finanční potíže.

Vypravte se do své banky

Chybí vám peníze na nájemné, přišla vysoká faktura nebo nedoplatek či nastala jiná situace, kdy platbu nelze odložit a nemůžete přijmout pomoc svých blízkých? Pak pravděpodobně vyrazíte se žádostí do banky. Ideální volbou by měla být banka, ve které máte vedený běžný účet. Potřebujete-li pouze nižší částku, zjistěte si nejdříve, zda nemáte ke svému účtu předschválený kontokorent nebo kreditní kartu, pak byste potřebné peníze mohli získat opravdu rychle, s výhodným úrokem nebo můžete využít bezúročného období na kreditní kartě.

Banky mají přísné podmínky

Pro to, abyste mohli získat bankovní půjčku, musíte splňovat poměrně náročná kritéria bank. Banky si žadatele o půjčku velmi důkladně prověřují. Abyste půjčku získali, musíte doložit potvrzení příjmu, prokázat dostatečnou bonitu, nemít záznam v registru dlužníků a splnit ještě další podmínky, o kterých vás banka nemusí dopředu informovat. Pokud vám bankovní půjčka nebude poskytnuta, nemusíte být informováni o tom, proč jste podmínkám banky nevyhověli. Jestliže si vás banka bude prověřovat, nedostanete půjčku dostatečně rychle. Proto je lépe žádat o půjčku ve své bance, ta o vás většinu informací již má a rozhodnutí pak může být rychlé.

Půjčky ihned na účet

 Odkazy na články

Požádejte o nebankovní půjčku

Nevyhověli jste podmínkám banky a vaše žádost o půjčku nebyla schválena? Nezoufejte a hledejte dál – v sektoru nebankovních půjček. Zde jsou kritéria mnohem mírnější a nebude po vás požadováno ani velké množství dokladů. Potřebujete-li jen menší částku a pouze na krátkou dobu, můžete využít některou z SMS půjček nebo půjček do výplaty, zde lze peníze získat obratem.

DiskuseTOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky
Anketa