Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Rychlá půjčka pro dlužníky

Už jste si v minulosti vypůjčili a své závazky doposud splácíte? Nebo ještě hůře – dostali jste se se splátkami do prodlení, nemáte na ně, věřitelé vám vyhrožují sankcemi a návštěvou exekutora?

Vidíte jedinou možnou cestu z problémů ve vyřízení rychlé půjčky pro dlužníky, která vám vytrhne trn z paty?

Do banky?

Ačkoliv tomu mnozí neuvěří, ani cesta k bankovní půjčce se před vámi, coby dlužníky, neuzavřela. I některé banky nabízejí možnost konsolidace stávajících dluhů a zároveň navýšení poskytnuté částky o hotovost, kterou můžete použít dle vlastního uvážení. Podmínkou však bývá, že jste své dluhy doposud řádně spláceli a nemáte nálepku nezodpovědného dlužníka, který s věřitelem nekomunikuje a nerespektuje dohodnutý splátkový kalendář. Banky také dovedou poměrně objektivně zhodnotit vaši bonitu, tj. schopnost splácet.

Nebankovní půjčky

Jestliže vaše finanční historie není tak úplně bez poskvrnky a splátky půjček nepatří právě k vašim prioritám, cestu do banky si rovnou ušetřete. Na trhu však operuje celá řada nebankovních společností, které budou nejen schopny, ale také ochotny váš problém řešit. Přestože v poslední době přibývá poskytovatelů, kteří, ač náleží do sféry poskytovatelů nebankovních, se prezentují jako zastánci tzv. zodpovědného úvěrování, což znamená, že půjčují jen tomu,

Rychlá půjčka

 Odkazy na články

u něhož nehrozí předlužení a je schopen dokázat své platební schopnosti, najdete i společnosti, které způsob, jak budete svou půjčku splácet, v podstatě nezajímá.

Za všechno se platí

Právě jste i zamnuli ruce, protože tohle je to pravé pro vás? Než se do podobné akce pustíte, dobře zvažte své reálné schopnosti. Nezajímá-li společnost způsob splácení, neznamená to zároveň, že nebazíruje na tom, aby své peníze dostala řádně a včas zpět. Naopak, sankce zde bývají často výrazně tvrdší než jinde a obchodní podmínky pro zákazníka celkově méně výhodné.

Diskuse

Novinky
Anketa