Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Rychlé půjčky bez doložení příjmů

Chcete si rychle vypůjčit v bance? Počítejte s poměrně dlouhým úředním postupem a dokládáním různých potvrzení. Taková půjčka rozhodně rychle neproběhne

Pokud byste nemohli doložit příjem, půjčku od banky nedostanete. Pro takové případy však existují rychlé půjčky bez doložení příjmů, které nabízejí výhradně nebankovní společnosti. Pokud jste nezaměstnaní, nemáte pravidelné příjmy nebo je nechcete uvádět, jsou rychlé půjčky bez doložení příjmů určeny právě vám.

Rychlé půjčky bez doložení příjmů v různé výši

Záleží na vybraném poskytovateli, jakou částku vám schválí. Výše půjček a podmínky se mohou značně lišit. V některých vlastnostech se však shodují – celý proces zapůjčení financí probíhá velice rychle a část rychlých půjček bez doložení příjmů lze dokonce sjednat online, telefonicky nebo prostřednictvím SMS. Jiné z těchto půjček jsou poskytovány v průběhu 24 hodin. Nebankovní instituce se snaží vycházet žadatelům maximálně vstříc, takže ihned po schválení půjčky odesílají finance na sjednaný bankovní účet.

Jak požádat o rychlé půjčky bez doložení příjmů

Pokud půjčku skutečně potřebujete, hledejte poskytovatele, který nabízí právě rychlé půjčky bez doložení příjmů. Rozhodnete-li se pro půjčku online, vyplňte nezávaznou žádost a odešlete. Během krátké doby je vaše žádost posouzena a vy dostanete vyrozumění o výsledku. V případě schválení žádosti je vám nabídnuta určitá maximální suma. První půjčky bývají na nižší částky,

Rychlé půjčky

 Odkazy na články

pokud byste si půjčovali opakovaně, bude se maximální možná částka navyšovat. Po odsouhlasení a zvolení doby splatnosti můžete očekávat peníze na účtu.

Vyšší úrok a kratší doba splácení

Vzhledem k tomu, že u rychlé půjčky bez doložení příjmů není jisté, zda budete mít dostatek prostředků na splácení půjčky, účtují si poskytovatelé vyšší úroky nebo poplatky za poskytnutí půjčky. Rychlé půjčky bez doložení příjmů rozhodně nejsou levné, ale můžete využít slevových akcí nebo nabídek první půjčky zdarma. Splácet můžete většinou od doby jednoho týdne do měsíce a tuto dobu je možno za poplatek prodloužit.

Diskuse

Novinky
Anketa