Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Nebankovní půjčky ihned na účet bez doložení příjmu

Kdo potřebuje půjčku, kde nemusí věřiteli dokládat své příjmy? Logicky ten, kdo žádné nemá. Je rozumné, aby takovýto člověk, který je evidentně ve finančně nepříznivé situaci, dělal ještě dluhy?

Jednoznačně ne! Přesto jsou nebankovní půjčky ihned na účet bez doložení příjmu velice vyhledávaným produktem, jehož popularita neklesá, i když se neustále ze sdělovacích prostředků dozvídáme o lidech, které tyto půjčky poslaly až na samé dno.

Doufat v nereálné

Jste z neustálého nedostatku peněz už zoufalí (a zoufalý se stébla chytá), takže jinou možnost, než půjčku bez doložení příjmu už prostě nevidíte? Půjčit si peníze, aniž máte jasnou představu o tom, z čeho půjčku splatíte, je nejen nerozumné, ale přímo sebevražedné. Mnozí, kdo tak činí, se spoléhají na jakousi vidinu budoucího blahobytu, kterou zatvrzele odmítají opustit, ačkoliv se již opakovaně spálili. Stále doufají, že zlepšení jejich situace už je blízko, čeká za rohem. Končí většinou tak, že si půjčují stále dokola, půjčku splácejí půjčkou, jejich dluhy se kumulují a zvyšují. Až není kam dál. Jestliže tak nechcete dopadnout, nepůjčujte si. Ani v případě, že máte pocit, že pro jednou se snad tolik nestane – jenom tentokrát,

Nebankovní půjčka

 Odkazy na články

jenom na tuhle jedinou konkrétní věc… Vždycky se vám to vymkne z rukou!

Jako osel za mrkví

Těžko se odolává, když nemáte peníze a půjčky ihned na účet bez doložení příjmu se vám nabízejí, či snad spíše přímo vnucují (jak jinak nazvat všudypřítomnou vlezlou reklamu?) na každém kroku. Je to lákadlo nad jiné. Připomíná to však situaci osla, jemuž jeho jezdec mává před nosem mrkví na provázku. Hloupé zvíře v touze po lákavé pochoutce dělá to, co po něm jezdec chce, postupuje vpřed jeden krok za druhým, dál a dál, aniž tuší, že na před nosem se vznášející lákadlo nikdy nemá reálnou šanci dosáhnout. Také se chcete v touze po penězích nechat věřiteli osedlat?

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa