Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky na směnku ještě dnes

Jestliže potřebujete opravdu urgentně peníze, zřejmě chápete, že nemůžete jen tak nakráčet k nějakému poskytovateli půjček, říct si o ně a odejít s nimi.

Buďto musíte poskytovatele nechat nahlédnout do svých soukromých záležitostí, doložit, zda pracujete, jak vysoké jsou vaše příjmy, že nemáte žádné další dluhy a ty minulé jste řádně spláceli, nebo se musíte sami za sebe jakýmsi způsobem zaručit.

Dobrá záruka je směnka

Přijatelným způsobem záruky bývá směnka. Na tu většina poskytovatelů slyší. Směnka se případně snadno a rychle vymáhá, takže neočekávají ztrátu. Vám, jako klientovi, zase umožní získat peníze v nejkratším možném termínu. Půjčky na směnku? Ještě dnes můžete mít hotovost. Žádné průtahy, žádné zdržování. A to je na tom to nejlepší!

Jak neudělat chybu

Zní to velice jednoduše a ve své podstatě to také velice jednoduché je. Jen nesmíte zapomínat, že půjčka není jen takový nějaký cár papíru. Počítá se k cenným papírům a podpis na směnce má svou váhu, byť by byla napsána na rubu hospodského účtu. Zákon přesně stanovuje náležitosti, které musí platná směnka obsahovat a více jej nezajímá. V prvé řadě musí být jasně označeno, že se jedná o směnku, dále nesmí scházet údaj kolik, kdo a komu dluží a kdy a kde peníze vrátí. A podpis. Častým omylem bývá snaha nechat podpis na směnce notářsky ověřit – nedělá se to a není to ani možné – notář by se takovýmto úkonem stal totiž sám spoludlužníkem. Přesto podpis na směnce platí a žádné výmluvy, jestliže jste ji již jednou podepsali, nepomohou.

Půjčky na směnku

 Odkazy na články

Bez obav

Jste po přečtení předchozích řádků na vážkách? Zbytečně, půjčky na směnku se rozhodně nemusíte bát. Naopak, je to přijatelný způsob, jak získat peníze třeba ještě dnes i pro ty, kdo nemohou poskytnout věřiteli zástavu. U prověřených poskytovatelů se pak nemusíte obávat ani tzv. bianco směnek, které se vždy po splacení dluhu vrátí do vašich rukou.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa