Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Rychlá půjčka na složenku nevyžaduje vlastnictví účtu

Nemáte vlastní bankovní účet a myslíte, že kvůli tomu nemůžete získat půjčku? Nebankovní sektor nabízí šanci na zapůjčení menšího obnosu i vám, a to poměrně rychle,

záleží pouze na poště, jak rychle vám složenku doručí a proplatí. Sjednání rychlé půjčky na složenku je jednoduché, nepotřebujete žádnou dokumentaci, pouze osobní doklady a trvalé bydliště. O tuto půjčku lze žádat více způsoby, ale nejrychlejší vyřízení nabízí žádost online.

Půjčku vyřídíte rychle online

Postupujte podle návodu, který najdete na stránkách poskytovatele rychlé půjčky na složenku. Připravíte si osobní doklady a vyplníte nekomplikovaný stručný online formulář. Ten pak odešlete a počkáte na vyhodnocení vaší žádosti. Pokud bude vámi požadovaná částka schválena, očekávejte v nejbližších dnech složenku, na kterou vám na poště půjčku vyplatí. Při první půjčce nelze získat maximální možnou částku, ta se postupně navyšuje s každou další splacenou půjčkou.

Rychlá půjčka na složenku s minimem dokladů

Vhledem k tomu, že finance budou doručeny na vaši adresu složenkou a při výběru provedou kontrolu dokladů pracovníci pošty, nevyžaduje rychlá půjčka na složenku žádné papírování. Není nutno dokládat potvrzení o příjmu a mnohdy se kontrolují ani registry dlužníků.

Rychlá půjčka

 Odkazy na články

Proto si tuto půjčku oblíbili nejen ti, kdo nemají vlastní účet, ale také lidé, kteří nemohou nebo nechtějí své příjmy uvádět.

Na peníze musíte nějakou dobu počkat

Jedinou nevýhodou půjčky na složenku je to, že vypůjčené peníze nemáte k dispozici okamžitě. Musíte počkat na jejich doručení prostřednictvím pošty, což někdy trvá i více dnů. Jestliže však na půjčku tolik nespěcháte, je půjčka na složenku výhodnou alternativou právě pro svou jednoduchost a snadné získání. Tento typ půjčky je dostupný i těm, kteří v bankách nebo velkých nebankovních společnostech půjčku pravděpodobně nedostanou.

Diskuse

Novinky
Anketa