Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Výhodná nebankovní půjčka od soukromého investora bez poplatku

Jestliže vám nepůjčili v bance a k vaší žádosti se zamítavě postavily i nebankovní společnosti, neztrácejte naději. 

Půjčku, jejíž podmínky lze nastavit individuálně a přizpůsobit každému žadateli, nabízejí soukromí investoři. Mnoho lidí má z tohoto typu půjček obavy, ale pokud si důkladně přečtete smlouvu o půjčce a investora si prověříte, nepodstoupíte vyšší riziko, než u obvyklé bankovní půjčky. Přijatelným řešením vaší obtížné finanční situace se pak může stát právě nebankovní půjčka od soukromého investora bez poplatku.

Komu je nebankovní půjčka od soukromého investora bez poplatku určena

Nebankovní půjčka od soukromého investora bez poplatku zaujme především ty žadatele, kteří budou pro svou půjčku potřebovat úpravu podmínek na míru. Může se jednat o dobu splatnosti, výši splátek, četnost plateb a další podmínky, které vám banky ani většina nebankovních společností nenabídnou. Soukromý investor tyto možnosti má a může se řídit zcela podle své vlastní úvahy, aniž by se někomu zodpovídal. Samozřejmě také sám nese všechna rizika, což bývá často důvodem pro vyšší úroky těchto půjček.

Žádost může mít různou formu

Zažádejte si o nebankovní půjčku od soukromého investora bez poplatku a vyberte si ten způsob žádosti, který vám bude nejvíce vyhovovat. Telefonujte, pište SMS, ale nejrychlejší, nejsnadnější a nejspolehlivější bývá podání žádosti online. K tomu účelu mívá soukromý investor jednoduchý formulář na svých webových stránkách. Stačí vyplnit, popřípadě popsat své představy o parametrech půjčky nebo si vybrat z nabízených variant,

Půjčka na směnku

 Odkazy na články

a nebankovní půjčka od soukromého investora bez poplatku může být velice rychle vaše.

Za vyšší úrok řada výhod

Nebankovní půjčka od soukromého investora bez poplatku mívá sice vyšší úrok, ale neplatíte žádné poplatky. Navíc si platbu domluvíte tak, aby její termín odpovídal vašim možnostem. I v případě, že v daném termínu nebudete moci nebankovní půjčku od soukromého investora bez poplatku splatit, vždy se lze domluvit na odložení plátky, stačí včas informovat o své finanční situaci a společně najít řešení. Je i v zájmu soukromého investora, aby dlužník svůj dluh dobrovolně splatil.

Diskuse

Novinky
Anketa