Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Nebankovní půjčky na exekuci

Nějak se stalo, že se vám věci nepovedly? Smůla stíhala průšvih, jeden nepředvídaný výdaj druhý - a skončilo to exekucí? 

Přestože vás představa exekutora bušícího na dveře děsí, nevíte, co dál a kudy kam? Nevidíte žádnou možnost, jak přijít rychle k penězům a je zcela zřejmé, že v dané situaci vám žádná banka půjčku neposkytne, byť byste i v současnosti měli slušný příjem?

Nebankovní sektor

Naštěstí ještě není všechno ztraceno. Zapátráte-li v nebankovním sektoru, jistě narazíte na poskytovatele, kteří půjčují peníze, aniž by zkoumali registry dlužníků a vlastně je příliš nezajímá ani vaše současná reálná finanční situace. Nechávají na vás, abyste zodpovědně zvážili, zda jste nebo nejste schopni dostát svým závazkům, v jaké výši si je můžete dovolit.

Pozor na nové zákony!

Zatím. Zatím to tak funguje, ale jak dlouho ještě? Záhy začne platit zákon, který zodpovědnost za schopnost splácet částečně přenese z dlužníka na věřitele. Pak bude zřejmě problematické sehnat půjčku za situace, kdy už je prokazatelné, že se splácením jste na štíru. A mnozí poskytovatelé si podle toho upravují pravidla pro poskytování půjček už dnes. Jste tedy v podstatě bez šance?

Produkt nebankovní půjčky na exekuci

Nevěšte hlavu. Nemusíte se spoléhat na ničí dobrou vůli.

Nebankovní půjčky

 Odkazy na články

Naštěstí pro vás na trhu existuje produkt přímo zvaný nebankovní půjčky na exekuci. Nic nezamlčujete, nikoho nešidíte. Na rovinu řeknete poskytovateli, jak jste na tom, a on váš problém vyřeší. Zaplatí hrozící exekuci a rozvrhne vaše splátky na takové období, aby byly v rozumné, rozuměj zaplatitelné, výši. Samozřejmě záleží na výši exekuce, která vás ohrožuje. Jestliže jste na tom s výší dluhu tak, že vám chce exekutor zkonfiskovat dům, počítejte s tím, že jej stejně budete muset při vyřízení nebankovní půjčky na exekuci zastavit. A nemělo by vás zaskočit ani to, že tento typ půjček patří mezi ty finančně méně výhodné – tzn. celkově dražší.

Diskuse

Novinky
Anketa