Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka bez registru i v insolvenci

Pokud potřebujete finanční pomoc a bankovní instituce vám nechce zřídit úvěr. Obraťte se na nebankovní společnosti, které mají mnohdy mnohem vstřícnější přístup ke svým klientům než banky.

Nebankovní instituce navíc nepátrají po záznamech v registrech dlužníků a půjčí vám i v případě, kdy jste v insolvenci. Nebankovní instituce se snaží pomoci každému klientovi, který se ocitne v tíživé finanční situaci. Nebankovní instituce půjčují i matkám na mateřské dovolené, včetně samoživitelek. Bankovní instituce tuto možnost nenabízí. Další výhodou nebankovních úvěrů je to, že instituce po vás nebude požadovat žádné písemné doložení vašich příjmů. Peníze získáte během chvíle a to bez zbytečného odkladu.

Záznam v registru dlužníků není konec

Pokud se ocitnete v situaci, kdy u vás z nějakého důvodu došlo k zápisu do registru dlužníků, nelomte ruce. Ani záznam v registru dlužníků, do kterého se mnohdy dostanou lidé i velmi nevinně, například pozdním zaplacením faktury za mobilní služby či internet, není pro nebankovní instituci žádný problém. Do registru dlužníků se naši pracovníci vůbec dívat nebudou. Vyhnete se i odpovědím na otázky, týkající se výše vašeho příjmu. Snažíme se lidem pomoci z finanční tísně, či jim plníme jejich sny. Zdlouhavé protahování, které mnohdy nekončí šťastně, si rádi odpustíme. V případě žádostí u bankovních institucí se setkáte s velmi zdlouhavým papírováním a řadou otázek, které se budou týkat vašeho měsíčního platu, výdajů, které každý měsíc zatíží vaši peněženku a podobně.

Půjčka bez registru

 Odkazy na články

Často vám banka vaši žádost o úvěr dokonce zamítne, z důvodu toho, že ve vás neuvidí solventního klienta, tedy klienta se schopností splácet své dluhy.

Jak požádat o nebankovní úvěr?

Žádost o nebankovní úvěr je velmi prostá. O takovýto úvěr si můžete požádat on-line, u některých společností dokonce i v trafice. Dále vás bude čekat krátký proces schválení vaší půjčky a poté si už jen vyzvednete své peníze, nebo vám přijdou na účet. Žádné papírování, žádné registry a zbytečné otázky na tělo. Žádná životní situace není neřešitelná.

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa