Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Patnáctiminutová půjčka - peníze ihned, bez průtahů a formalit

Kdo z nás se v dnešní době občas neocitne v situaci, kdy potřebuje nutně určitou částku peněz, nejlépe okamžitě, a přitom schází finanční rezerva.

Kdo z nás se v dnešní době občas neocitne v situaci, kdy potřebuje nutně určitou částku peněz, nejlépe okamžitě, a přitom schází finanční rezerva. Pak samozřejmě nezbývá nic jiného, než se rozhodnout pro půjčku. Nicméně, získat peníze bez čekání bylo v minulosti dost problematické. Naštěstí se na trhu objevila celá řada nabídek rychlých půjček do 15 minut, a to jak v oblasti bankovních ústavů tak i nebankovních subjektů.

U rychlé půjčky je vždy rozumné dobře zvážit, kolik chcete půjčit a na jakou dobu. To jsou klíčové parametry pro rozhodování, na koho se obrátit. Jde o to, že výš půjček a limity splácení jsou často velmi odlišné a záleží na tom, co je pro vás výhodnější nebo přijatelnější.

Typický charakter pěti – či patnáctiminutových půjček je, že si můžete půjčit nižší částku, obvykle do 5000 Kč, ale například Česká spořitelna umožňuje v rámci této rychlé půjčky si vypůjčit až 50 000 Kč. Splatnost u nízkých částek je většinou do 30 dní, nicméně i toto je individuální.

Bohužel vše má své klady i zápory, takže rychlá půjčka je sice k dispozici ihned, požádat se o ni dá kdykoliv, většinou bez dokládání příjmů, ale cenou za tuto rychlost a dostupnost jsou vysoké úroky a RPSN, a to i ve srovnání s běžnými nebankovními půjčkami.

U seriózních finančních ústavů je samozřejmostí možnost upravit si výši splátky a dobu splácení dle aktuální situace a někdy také i možnost změny data splátky. Pochopitelně, pro případ nějakých nenadálých nepříjemných životních situací si můžete sjednat i výhodné pojištění, což přece jen trošku zmírňuje obavy z problémů se splácením.

Do kategorie rychlých půjček může patřit i půjčka partnerská, která pochopitelně umožní dosáhnout na vyšší částku, než je tomu u jednotlivců.

Novinkou poslední doby je tzv. čínská půjčka, která umožní vypůjčit si až 200 000 Kč a získat tuto částku okamžitě. Navíc patří mezi půjčky na míru, takže si ji můžete nadefinovat dle svých možností. Jedinými požadavky poskytovatele je věk od 18 let, české státní občanství, stálý příjem a založený bankovní účet žadatele.

Rychlá půjčka

 Odkazy na články

A další výhodou je, že dnes už poměrně často není třeba někam chodit,

ale i tyto rychlé patnáctiminutové půjčky si můžete zřídit přímo z tepla vašeho domova. Schválení by mělo proběhnout do slíbených 15 minut a peníze na účtu můžete mít prakticky ihned, to již závisí na rychlosti mezibankovního styku.

Platí zde tedy, že jde o lákavou a snadno dostupnou službu, u níž ovšem je třeba mít jasnou představu o tom, co chcete, a jaké jsou vaše možnosti. Pak bude tato půjčka pro vás příjemnou pomocí a nestane se noční můrou.

Diskuse

Novinky
Anketa