Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky cash

Slovo cash označuje pochopitelně finanční hotovost. Půjčka cash jsou v tomto ohledu velmi výmluvné. Dokážou totiž poskytnout peníze rychle, nekomplikovaně a za zajímavých podmínek.

Pokud i vy momentálně uvažujete o nebankovní půjčce a její realizaci, vyplatí se zvolit si takovou, která vám bude maximálně vyhovovat. Cash půjčka je typická svými charakteristickými vlastnostmi, na které se zaměříme právě v tomto článku. Sami se přesvědčíte o tom, jaké jsou její základní parametry.

Získejte až 50 000 korun

V první řadě je třeba upozornit na celkovou finanční částku, na kterou můžete jako žadatel dosáhnout. Jedná se o sumu 50 000 korun. Minimální výše půjčky je přitom stanovena na 5 000 korun.

Doba splatnosti se pohybuje od 14 do 20 měsíců. Logicky se odvíjí hlavně od toho, kolik peněz si od tohoto nebankovního poskytovatele vezmete. U vyšších částek je zapotřebí počítat s horní zmiňovanou hranicí.

Podmínky pro poskytnutí cash půjčky

Zastavit bychom se samozřejmě měli i u podmínek pro poskytnutí této půjčky. V první řadě je třeba předznamenat, že nemusíte být ani zaměstnancem, a dokonce ani OSVČ. Potřebovat budete k samotnému schválení úvěru pouze vlastní občanský průkaz. Hledat není nutné ani žádného ručitele. Taktéž nebude jeho přítomnost nezbytná.

Rychlá půjčka na ruku

 Odkazy na články

Připravte se ale ovšem na úrokovou sazbu ve výši 15 %, což není na nebankovní půjčku zrovna nejméně.

Expresní vyřízení cash půjčky

Obrovskou výhodou cash půjčky je její rychlé vyřízení. Na rozdíl od mnohých bank a jiných finančních institucí nebudete muset zdlouhavě čekat na vaše finanční prostředky i několik dní. Vyplnění online žádosti je rychlé a odsouhlasení půjčky proběhne obratem. Následné odeslání finančních prostředků na účet žadatele také nebývá nijak výrazně protahováno, jelikož k tomu zkrátka a jednoduše není žádný důvod.

DiskuseTOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky
Anketa