Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Home Credit nabízí i konsolidaci půjček

Máte větší množství půjček od různých poskytovatelů, platíte nižší i vyšší poplatky a neustále musíte hlídat termíny splátek?

Přemýšleli jste o spojení půjček do jedné, ale máte strach, abyste nenaletěli? Pak svěřte své finance do péče jednoho z předních poskytovatelů nebankovních půjček, společnosti Home Credit, která konsolidaci půjček nabízí.Jedná se o velkou, silnou a ověřenou finanční společnost, která má s půjčkami a úvěry dlouholeté zkušenosti.

Home Credit vám umožní konsolidovat

Právě konsolidaci půjček nabízí společnost Home Credit za velmi výhodných podmínek. Bez problémů můžete spojit i různé typy půjček a úvěrů, například spotřebitelský úvěr, hotovostní i bezhotovostní půjčku, kontokorent, kreditní karty, splátkové úvěry a další. O veškerou administrativu se postará právě společnost Home Credit, vy jen dodáte smlouvy k půjčkám a úvěrům. O všech podniknutých krocích Home Credit konsolidace budete pracovníky společnosti pravidelně informováni.

Spojte půjčky do 300 000 Kč

Při Home Credit konsolidaci můžete spojovat půjčky v různé výši až do částky 300 000 Kč. Nejnižší částka Home Credit konsolidace je 30 000 Kč. Klient musí předložit dva doklady totožnosti, aby mohl být prověřen, úvěrové smlouvy a výpisy z účtů. Home Credit konsolidace je vyřízena bezplatně, splátky je během splácení možno zvyšovat nebo snižovat. Pokud byste měli volnou finanční částku a chtěli Home Credit konsolidaci splatit předčasně, je tento úkon zcela bez sankcí.

Nebankovní půjčka

Přehled článků

Výhody Home Credit konsolidace

Jako všechny konsolidované úvěry přináší Home Credit konsolidace platbu pouze jednoho poplatku za vedení účtu. Při konsolidaci si můžete protáhnout dobu splácení a snížit tak významně splátku, takže nebude zatěžovat váš rodinný rozpočet. Celkovou částku si můžete i navýšit, a při Home Credit konsolidaci tak získáte volné finanční prostředky. Konsolidovanou půjčku si můžete pojistit proti neschopnosti splácet, splátky je možno až čtyřikrát odložit. O splatných částkách jste včas informováni, sledovat Home Credit konsolidaci můžete i dálkově v internetové aplikaci.

DiskuseTOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.
Novinky
Anketa