Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání

Podnikáte nebo teprve začínáte podnikat, potřebujete větší či menší částku, aby se vaše činnost mohla rozvíjet? Finance musíte získat snadno a rychle, jinak vám budou hrozit vážné potíže?

Chybí vám rezervy, které si bez dalšího rozšíření podnikání nevytvoříte? Oslovili jste svou banku, ale ta vám finanční výpomoc odmítla? Pak zkuste využít půjčku pro podnikatele bez daňového přiznání.

Půjčku v bance bez přiznání nezískáte

Banky ve své nabídce mají poměrně široký výběr půjček pro podnikatele a soukromníky. Jejich nevýhodou je však množství nejrůznějších potvrzení a dokladů, které je nutno k žádosti o půjčku dodat. Základem je daňové přiznání minimálně za uplynulý rok, často i za roky předcházející. Není – li prokázaný příjem dostatečně vysoký, nebo začínáte podnikat a výpis za minulý rok tudíž nemáte, máte smůlu a bankovní půjčku nedostanete. Investujete čas, snažíte se, ale bez výsledku. Bankovní půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání prakticky neexistuje.

O půjčku pro podnikatele bez daňového přiznání mají zájem i úspěšné firmy

To, že se podnikatel zajímá o půjčku, neznamená jeho neschopnost nebo obtíže ve firmě. Začínající firmy nemívají ještě vytvořené dostatečné rezervy, které by bylo možné využít pří nepříznivé situaci na trhu, a proto by možnost půjčky pro podnikatele bez daňového přiznání uvítaly. I úspěšné firmy se mohou dostat do problémů, když není dostatek volného provozního kapitálu a zákazníci nezaplatí větší množství faktur na vysoké částky. Placení faktur po době splatnosti je bohužel velmi časté.

Půjčka pro podnikání

 Odkazy na články

Proč je půjčka pro podnikatele bez daňového přiznání výhodná

Naprostá většina podnikatelů získané finance raději investuje do růstu firmy a podnikání samotného, takže jejich daňová přiznání neobsahují vysoké částky zisků. Nízký zisk je pak zásadní překážkou bankovních půjček. Naštěstí existují i speciální půjčky pro podnikatele, u kterých není daňové přiznání vyžadováno, a jsou vyřízeny dostatečně rychle. Zvláště půjčky nižších částek proběhnou téměř okamžitě a část z nich je možno vyřídit i online.

Diskuse

Novinky
Anketa