Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Krátkodobý nedostatek financí řeší půjčka před výplatou

Nejspíš každý se někdy ocitl v situaci, kdy řešil krátkodobý nedostatek financí. Valná většina čtenářů nám dá za pravdu, že nejčastěji se takové situace řeší pár dní před výplatou.

Pokud jste měli daný měsíc větší výdaje a nemáte finanční rezervu, kterou byste to vyřešili, pomoct vám může půjčka před výplatou, kterou si můžete nechat vyplatit i složenkou.

Kdo poskytuje půjčku před výplatou?

Půjčka před výplatou obvykle řeší jen krátkodobý nedostatek financí, proto její výše není nijak vysoká. Obvykle se jedná o pár tisícovek se splatností do pár týdnů, až jednoho měsíce. Půjčka před výplatou je tedy půjčkou krátkodobou a před jejím vyřízením si musíte být jisti, že ji budete moci v době splatnosti řádně splatit. V opačném případě riskujete, že se ocitnete v dluhové pasti. Půjčku před výplatou vám žádná bankovní společnost nenabídne, a proto si o ni musíte zažádat u nebankovních společností, které klientům nabízejí mnohem volnější podmínky půjček. U většiny těchto společností se můžete setkat s první půjčkou zdarma, a proto si můžete produkt nejprve bez poplatků vyzkoušet.

Jaké existují způsoby vyplácení půjčky?

Vyplacení půjčky před výplatou lze obvykle provést více způsoby.

Rychlá půjčka na účet

 Odkazy na články

Obvyklá je verze, kdy si půjčku vyřídíte on-line a necháte si ji zaslat na váš bankovní účet. Pokud ale bankovním účtem nedisponujete nebo jej máte z důvodu exekuce obstavený, nemusíte zoufat. Půjčku si můžete vyzvednout v hotovosti na některé z poboček a nebo si ji nechat zaslat složenkou. Půjčka před výplatou složenkou vám tak může vytrhnout trn z paty. Jedinou nevýhodou je, že na složenku si z důvodu delšího doručení poštou musíte počkat 2-3 pracovní dny. A to by mohl být problém zvláště v případě, že peníze potřebujete ihned.

Půjčka před výplatou může být i vaším východiskem z krátkodobé finanční krize. Před jejím vyřízením se však ujistěte, že ji budete moci splatit.

Diskuse

Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa