Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Česká spořitelna půjčka bez papírů

Znáte to, pořád všude říkají, že je on-line doba. Vy přitom musíte i po zažádání o on-line půjčku podepisovat ty všemožné „opravdové“ papíry, které dojem on-line doby kazí.

Říct tomu DOST! se rozhodla Česká spořitelna, která nově nabízí půjčku opravdu bez papírů, při které nenarazíte na jediné papírové lejstro. Jak to funguje?

Do 15 minut máte peníze na účtu. Ovšem jen za předpokladu, že...

Půjčka bez papírů od České spořitelny má řadu výhod. Je TÉMĚŘ pro všechny, to znamená nejen pro klienty České spořitelny. Její finanční rozpětí je od 20 000 - 200 000 Kč a mezi další výhody patří fakt, že skutečně nepotřebujete nikam chodit a nic podepisovat, půjčku totiž vyřídíte on-line. Zažádané peníze budete mít v případě schválení na vašem účtu k dispozici do 15 minut, ale má to jeden háček. Že jste si všimli toho zvýrazněného slovíčka TÉMĚŘ? Ano, to hraje velkou roli, protože pokud chcete půjčku bez papírů, musíte mít svůj bankovní účet u některé z těchto bank - Česká spořitelna, ČSOB, Moneta Money Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank a možná se k tomuto společenstvu bank připojí i Equa bank. Proč? Kvůli slíbené rychlosti 15 minut, kdy vám na účet mají přistát peníze. Ve všech výše zmíněných bankách má totiž účet společnost Impresto.cz, od které vám ve finále přijdou požadované peníze. Kdybyste měli účet u jiné banky(ve které tato společnost nefiguruje) tak rychlý převod peněz by nebyl možný.

Česká spořitelna půjčka bez papírů není pro všechny

I přesto, že je půjčka bez papírů od České spořitelny rychlým on-line řešením, není pro všechny. K vyřízení této půjčky je potřeba dostatečný příjem a Česká spořitelna v tomto případě uznává jen příjmy ze zaměstnání, tudíž ne příspěvek na mateřské, ne rodičovský příspěvek a ani ne důchod.

Půjčka

 Odkazy na články

Tuhle půjčku si rozhodně nepleťte s půjčkou bez registru, protože prověřováni jste a hodně. Banka si vás protáhne skrz registry dlužníků. Pro vyřízení půjčky bez papírů potřebujete dále občanský průkaz, české mobilní číslo, osobní bankovní účet u jedné z již jednou zmíněné pětice bank a elektronický výpis ve formátu PDF (což znamená další prověřování).

A jak probíhá podpis smlouvy?

Podpisem bude v tomto případě variabilní symbol - kód, který vám společnost Impresto.cz pošle spolu s drobnou ověřovací platbou ještě před schválením smlouvy. Vy tento kód zadáte do vaší smlouvy a tím ji vlastně podepíšete.

A co říkáte na půjčku bez papíru vy?

Diskuse

Novinky
Anketa