Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Úvěry bez zástavy a registru

Úvěry, které jsou bez zástavy nemovitosti a bez toho aniž by instituce nahlížela do registru dlužníků, jsou v současné době velmi oblíbené a to hned z několika důvodů najednou.

Pokud nemá potencionální klient, tedy žadatel ve vlastnictví nemovitost, kterou by mohl společnosti zastavit, nemá šanci získat úvěr. U nebankovní společnosti to ovšem zdaleka neplatí. Banka potřebuje zastavenou nemovitost zejména z toho důvodu, že se klientovi zvedá takzvaná bonita. Nebankovní instituce ovšem na bonitu daných klientů nehledí a snaží se pomoci všem, kteří potřebují rychlou finanční injekci. To samé platí i v případě, kdy má klient záznam v registru dlužníků. U bankovní instituce tento klient představuje tabu. U nebankovní společnosti ovšem ne. Nebankovní instituce vás nebude zdaleka vůbec lustrovat v registru dlužníků, jako je tomu v bankovním sektoru. Na finanční půjčku tedy dosáhne každý.

Co je registru dlužníků?

Registr dlužníků vede záznamy o všech dlužnících, kteří z nějakého důvodu neplatili včas své závazky vůči různým státním, nestátním i nebankovním institucím. Stačí pouze pozdě zaplatit fakturu za plyn či mobilní služby a v registru se ocitnete co by dup. Existuje celá řada nevinných důvodů, díky kterým se dostanete do registru dlužníků a zavřou se vám tak dveře k vysněné půjčce, zejména v případě bankovních institucí. Nebankovní sféra totiž do registru vůbec nenahlíží a peníze půjčí směle každému, jenž si o ně požádá.

Půjčka bez registru

 Odkazy na články

To samé platí i v případě prokazování výše vašeho měsíčního příjmů či výdajů vaší rodiny, ani tato fakta totiž nebankovní instituci nezajímají.

Zastavená nemovitost zvyšuje bance bonitu klienta

Pokud klient při žádosti o úvěr bance zastaví nemovitost, stává se pro ni více bonitním. V případě nebankovní instituce ovšem žádnou nemovitost při žádosti o úvěr vlastnit nemusíte. Nebankovní instituce vám i přesto peníze půjčí.

Diskuse

Novinky
Anketa