Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Soukromá půjčka Brno

Půjčku pořídíte nejen v bance, dokonce není nutno obracet se ani na nebankovní ústavy. Je tu ještě třetí, nejméně propagovaná možnost, a tou je soukromý investor.

Ať už vás tíží jakýkoliv finanční problém, vždycky se najde někdo, kdo bude ochoten třeba i zariskovat a půjčit vám své peníze.

Hledáme v Brně

Bývá samozřejmým požadavkem pořídit si půjčku tam, kde bydlíte, respektive tam, kde momentálně pobýváte. Logicky by se nikomu nechtělo jezdit kvůli půjčce přes půl republiky. Jestliže je tímto místem vašeho pobytu Brno, vlastně jste vyhráli v loterii. Moravská metropole je plná nejen těch peněz potřebných, ale i těch, kdo nabízejí v těchto situacích pomocnou ruku. Tak je-li vaším snem soukromá půjčka, Brno je tím místem, kde určitě nebudete hledat zbytečně.

Proč raději soukromou půjčku?

Někdo se nad tím možná pozastaví – proč si v dnešní době, kdy se banky i nebankovní instituce jen předhánějí v nabídkách, půjčovat od soukromé osoby? Věřte, má to řadu výhod. Každá banka i každý nebankovní poskytovatel mají stanovena jasná pravidla. Takže se snadno může stát, že vám sice vyhovují finanční podmínky půjčky A, ale forma výplaty půjčky B a systém splácení půjčky C. Jenže s institucí se prostě nedomluvíte – co je psáno, to je dáno. Se soukromým subjektem je to jiné.

Nebankovní úvěry

 Odkazy na články

Soukromý investor se zodpovídá jen sám sobě a bude ochoten s vámi diskutovat a vyjít vám vstříc – samozřejmě pokud to nebude na jeho úkor.

Jak na to, co za to?

Počítejte s tím, že s nejvyšší pravděpodobností vás investor před půjčením peněz vyzve k podpisu směnky, aby si své peníze pojistil. Celková cena půjčky pak bude přesně taková, jakou si na počátku domluvíte – za předpokladu, že dodržíte všechny podmínky a termíny splátek. V opačném případě počítejte se smluvním pokutováním, v krajním případě i soudním vymáháním, které se vždy pořádně prodraží.

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Jirkova půjčka

Online katalog půjček. Srovnání
bankovních i nebankovních půjček.

Půjčky bez registru

Katalog půjček Bahal.cz nabízí
inzerci bankovních i nebankovních úvěrů

Velké srovnání půjček

Půjčte si raději peníze od
prověřených společností, ať se nespálíte...

Novinky

Sociální sítě:

Anketa