Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka rychlá vám zajistí finance navíc vždy, když budete potřebovat

Potřebujete peníze navíc? Rychlá půjčka nebankovních společností se o to postará. Právě půjčka rychlá je jejich nejoblíbenějším produktem. Řeší hlavně chybějící finance do výplaty a nečekané výdaje.

Půjčka rychlá lze vyřídit přes internet a většinou může být vyřízená už do druhého dne.

Půjčka rychlá patří mezi nejoblíbenější produkty nebankovních společností

Nebankovní společnosti na finančním trhu vyplnily díru, která tam zbyla po klientech, kteří od bank kvůli svému nevyhovujícímu profilu odcházeli s prázdnou. Nebankovní společnosti jsou ve všech ohledech půjčky ke klientům mnohem vstřícnější:

  • neprotahují své klienty skrz SOLUS ani jiné registry dlužníků,
  • nepožadují doložení příjmu,
  • nevadí jim vysoký věk klientů,
  • a půjčují i rizikovým skupinám klientů - k nim patří maminky na mateřské dovolené, studenti, senioři, klienti s nízkým příjmem, dlužníci a podobně,
  • jejich půjčky jsou krátkodobé,
  • snadné na vyřízení,
  • a většinou řešené on-line.

Vyřízení rychlé půjčky je velice snadné

Vyřízení rychlé půjčky je velice snadné a zvládne jej opravdu každý. Stačí disponovat mobilem, internetovým připojením a bankovním účtem. Po vyplněné žádosti a po jejím schválení je převod peněz velice rychlý.

Klient může mít půjčené peníze na bankovním účtu už druhý den. Půjčka rychlá patří mezi krátkodobé půjčky se splatností maximálně několika týdnů. V případě, že klient nezvládne půjčku splatit v termínu, většinou existuje možnost si zažádat o prodloužení půjčky.

Půjčka rychlá

 Odkazy na články

Půjčka rychlá se nejčastěji využívá v případech nečekaných výdajů, v době před výplatou a podobně. I přesto, že se jedná o nejoblíbenější nebankovní produkt, jehož vyřízení je velice snadné a tudíž je půjčka velmi dostupná, měl by si klient dávat pozor na dluhovou past. Do ní se snadno padá, ale těžko se z ní dostává. Jediná výhodná půjčka je ta, která je brána s rozumem.

Diskuse

Novinky
Anketa