Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Finanční nouzi překlenete s hotovostní půjčkou

Vánoční svátky bychom měli všichni prožívat v klidu, jenže mnohým z nás právě Vánoce dělají největší starosti. Pokud i vy patříte k těm, kteří s obavami přemýšlejí,

z čeho letošní Vánoce vlastně zaplatí, nebo jenom hledáte rychlou a snadnou cestu, jak vyplatit staré závazky, vyzkoušejte půjčku v hotovosti. Peníze máte k dispozici snadno a rychle a půjčit si můžete už od několika tisíc.

Kdo si může zažádat?

Hotovostní půjčky jsou u nás zatím poměrně vzácné, a to i přesto, že zájem o tento produkt stále stoupá. O hotovostní půjčku si může zažádat kdokoliv, bát se nemusí ani OSVČ, maminky na mateřské nebo důchodci. Stačí vám platný doklad totožnosti a trocha času. Nikoho přitom nezajímá, na co si peníze půjčujete. Ať už tedy potřebujete drobnou finanční výpomoc na sváteční výdaje, nebo chcete zaplatit staré závazky a začít tak nový rok s čistým štítem, hotovostní půjčka vám může vytrhnout pověstný trn z paty.

Zažádejte si telefonicky, online nebo osobně

O hotovostní půjčku si žádáte stejně jako o tu bezhotovostní. Na webových stránkách vyplníte formulář žádosti o půjčku. V něm se vás budou doptávat kolik si chcete půjčit, a jak dlouho byste půjčku potřebovali splácet. Vyplníte samozřejmě také svoje kontaktní údaje a žádost odešlete.

Půjčka na ruku

 Odkazy na články

Vyjádření dostanete zpravidla do několika minut. O půjčku se dá žádat také sms zprávou, případně můžete navštívit úvěrovou společnost přímo na pobočce.

Peníze na ruku nebo poštou

Jakmile je vaše žádost schválena, dělí vás od peněz zpravidla minuty nebo hodiny. Peníze si můžete vyzvednout přímo na pobočce společnosti, nebo vám je její zaměstnanec doveze až domů. Díky tomu jsou tyto půjčky také mnohem osobnější, než běžné bezhotovostní převody. Výjimku tvoří platby pomocí poštovní poukázky, v tomto případě peníze získáte zpravidla do několika dnů.

Novinky
Anketa