Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Rychlé peníze přináší expres půjčka

Finanční potíže? Potřebujete peníze opravdu rychle? Pak si vyberte některou z expres půjček. Požádáte online nebo telefonicky,

okamžitě proběhne proces schvalování a po úspěšném prověření dostanete obratem své peníze. Expres půjčka je určena pro rychlé vyřešení náhlé finanční potřeby, jedná se tedy pouze o nízké částky. Tato půjčka také není nijak výhodná, zájemce musí zaplatit vysoké poplatky nebo úrok. Proto dobře zvažte, zda není jiný způsob, jak vyřešit vaši finanční situaci.

Komu je expres půjčka určena

O expres půjčku se může zajímat opravdu každý. I těchto půjček existuje několik druhů. Jsou i takové, o které může požádat ten, kdo nechce nebo nemůže dokládat své příjmy, nebo člověk se záznamem v registru dlužníků. Základním požadavkem je trvalý pobyt na území ČR a věk nad 18 let. Podmínkou je, že žadatel nesmí být v exekuci. Někteří poskytovatelé vyžadují trvalý příjem a procházejí registry. Pokud je žadatel o půjčku odmítnut, není poskytovatel povinen své rozhodnutí zdůvodňovat. To však neznamená, že nemůže expres půjčku získat jinde.

Kdo poskytuje expres půjčku

Poskytovateli expres půjček jsou výhradně nebankovní společnosti nebo soukromníci. Protože riziko, že dlužník nebude splácet, je poměrně vysoké, musí klient zaplatit vysoké úroky, v některém případě poplatky. Navíc se jedná o krátkodobé půjčky, které musí být splaceny většinou do jednoho měsíce. Určitě je vhodné dobře si pročíst smlouvu o půjčce, i mezi poskytovateli expres půjčky se mohou vyskytovat nepoctivci, kteří se budou snažit vytěžit z žadatelových potíží co nejvíce.

Jak získat expres půjčku

Nejčastějším způsobem, jak požádat o expres půjčku, je žádost přes internet. Vyplníte stručný formulář a počkáte na vyhodnocení žádosti. Je možné, že budete ještě telefonicky kontaktováni, abyste doplnili některé údaje. V případě, že se žádostí uspějete, můžete své peníze očekávat ještě ten samý den, někdy i do jedné hodiny, nejpozději do druhého dne. Pokud byste nemohli zaplatit včas, je možné termín prodloužit zaplacením poplatku za prodloužení.

Diskuse

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Jirkova půjčka

Online katalog půjček. Srovnání
bankovních i nebankovních půjček.

Půjčky bez registru

Katalog půjček Bahal.cz nabízí
inzerci bankovních i nebankovních úvěrů

Velké srovnání půjček

Půjčte si raději peníze od
prověřených společností, ať se nespálíte...

Novinky

Sociální sítě:

Anketa