Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčka ihned pro zadlužené

Být dlužníkem je, ať si to připouštíme nebo ne, jisté stigma a nese to s sebou řadu komplikací. Na ty největší narazíte ve chvíli, kdy si znovu potřebujete půjčit.

Bez ohledu na to, kolik dluhů máte a jak jsou vysoké, bez ohledu na to, kolik momentálně potřebujete a na jak dlouho – nastávají vám potíže. Jestliže se občas hovoří o blýskání na lepší časy, vy počítejte spíše s těmi krušnými.

Půjčka podruhé – potřetí – atd.

Pochyběly vám finance, půjčili jste si. Nic zvláštního, nic neobvyklého. Pokud půjčku splatíte a pak si jdete pro novou, zvláště v případě, že vaše splácení bylo bezproblémové, nic se neděje. Co když ale… Co když jste si půjčili na dovolenou, a vrátíte se do vytopeného bytu, kde je třeba vyměnit všechny koberce, a odešla lednice a škola, kam jste dítě přihlásili, vznese následující měsíc nečekaně vysoký požadavek na finanční příspěvky do třídního fondu, na pracovní pomůcky atp.? Další půjčka ? Ano, spočítali jste si, že druhou půjčku si můžete dovolit a půjčíte si znovu. Jenže… Jenže se zkrátka stane zas něco dalšího. Auto nestartuje, pračka nepere, mrazák nemrazí… Prostě jste zadlužení, potřebujete další peníze a máte problém, protože poskytovatelé půjček na podobné situace příliš optimisticky nenahlížejí a na argument,

Půjčka ihned

Odkazy na články

že hned příští měsíc vám zaměstnavatel vyplatí neobvykle vysoké prémie, zkrátka neslyší.

Peníze ihned a bez ptaní

Naštěstí není nic ztraceno, protože někteří poskytovatelé půjček si uvědomují, že život nejde nalinkovat vždy přesně podle našich představ. Jestliže si na to sami troufáte, poskytnou vám šanci překlenout těžké období, nakupovat teď a platit později. Pokud poskytnete záruku v podobě zástavy nebo podepíšete směnku, půjčí vám, aniž by se zbytečně vyptávali, peníze, které momentálně nutně potřebujete. Půjčka ihned pro zadlužené není sice produkt běžný, ale je na trhu k mání.

Diskuse

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Jirkova půjčka

Online katalog půjček. Srovnání
bankovních i nebankovních půjček.

Půjčky bez registru

Katalog půjček Bahal.cz nabízí
inzerci bankovních i nebankovních úvěrů

Velké srovnání půjček

Půjčte si raději peníze od
prověřených společností, ať se nespálíte...

Novinky

Sociální sítě:

Anketa