Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčky na půjčky

Stále více lidí zabředá hlouběji a hlouběji do finančních potíží, protože jejich výdělky dlouhodobě nedokážou uspokojit jejich potřeby.

A nemusí to být vždy jen záležitost až příliš neskromných požadavků. Bohužel přibývá těch, kterým schází finanční prostředky i na zcela základní životní potřeby.

Půjčit si?

V případě, že odpočítáváte už týden před výplatou drobné, se přímo nabízí možnost vyřešit to půjčkou. Problém ale nastává ve chvíli, kdy se i v následujících měsících situace opakuje, ba naopak stává se ještě napjatější. V těchto případech často půjčka stíhá půjčku, dluhy se zvyšují, splátky kumulují. Brzy je potřeba půjčovat si, aby bylo z čeho splácet. Jak vystoupit z tohoto začarovaného kruhu?

Konsolidace

Pomoci teoreticky může konsolidace dluhů, kdy všechny své stávající závazky sloučíte do jediného. Nadále už nemusíte myslet na celou řadu termínů splátek, ale platíte jen jedinou, navíc nižší, než kolik činil součet splátek původních. Někteří poskytovatelé navíc slibují i to, že se celková doba vašeho splácení při konsolidaci neprotáhne a nezaplatíte celkově více než před ní. Kde je problém? Musíte na to mít!

Pro rizikové klienty

Jestliže se ale vaše příjmy nezdají být poskytovatelům půjček dost vysoké nebo jste se rozhodli řešit svou situaci příliš pozdě a výše vašich dluhů již přesáhla hranici, kdy jsou ochotni s vámi vyjednávat, řešením pro vás mohou být půjčky pro rizikové klienty.

Půjčky

Odkazy na články

Nebankovní společnosti je nabízejí, pravda za velmi nevýhodných podmínek, právě těm, kdo přecenili své možnosti splácet a nyní již nemají jinou šanci, jak získat peníze.

Na vyplacení exekuce

Vysloveně poslední štací jsou pak půjčky určené na vyplacení exekuce. Pokud jste dopadli až tak, že vám exekutor chce prodat střechu nad hlavou, stále ještě můžete najít poskytovatele, který ji vyplatí, vezme do zástavy za zlomek její skutečné hodnoty a dá vám poslední šanci splácet a udržet si domov i důstojnost.

Diskuse

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Jirkova půjčka

Online katalog půjček. Srovnání
bankovních i nebankovních půjček.

Půjčky bez registru

Katalog půjček Bahal.cz nabízí
inzerci bankovních i nebankovních úvěrů

Velké srovnání půjček

Půjčte si raději peníze od
prověřených společností, ať se nespálíte...

Novinky

Sociální sítě:

Anketa