Hlavní strana - nad nadpisem:

Vyhledávání v inzerátech

Levý sloupec:

Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Chcete spotřebitelský úvěr

Zjistili jste, že nutně potřebujete nové zařízení bytu či domu, nové spotřebiče, protože ty staré již neslouží, jak by měly či mají velkou spotřebu energie,

chtěli byste podniknout dobrodružnou, ale nákladnou cestu a nemáte dostatek financí? Ke splnění vašich přání vám může dopomoci spotřebitelský úvěr. Jedná se o typ úvěru, který je ve stále nabídce jak bankovních tak nebankovních institucí a který lze poměrně snadno získat.

Úvěr od banky nebo nebankovní společnosti

Pokud máte obavy z nebankovních poskytovatelů spotřebních úvěrů, můžete zvolit spotřební úvěr od banky. Bankovní spotřebitelský úvěr mívá nižší úroky. Pohybuje se většinou v řádech tisíců až desetitisíců korun. Banka si však důkladně prověří vaši bonitu a registry dlužníků. Banky mají i interní předpisy pro prověřování klientů, kterým nemusíte vyhovovat. Navíc vám banka nemusí sdělit důvody, proč vaši žádost zamítla. U nebankovní společnosti nemusíte splňovat tak přísná kritéria, ale úroky a RPSN budou vyšší.

Kde získat úvěr

Úvěr lze získat mnoha způsoby. Na pobočce, telefonicky, online nebo v obchodě při koupi zboží. Pokud se rozhodnete pro jednání na pobočce, počítejte s delší dobou vyřízení úvěru. Rychleji se daří vyjednat úvěr telefonicky nebo online. U každé možnosti se vyplňuje žádost, do které se uvádějí základní údaje o žadateli, je nutno dodat požadované doklady a vyčkat na vyhodnocení žádosti. Při žádosti online si můžete vyzkoušet některou z internetových kalkulaček a předběžně zhodnotit, zda máte šanci spotřebitelský úvěr získat. Spotřebitelské úvěry jsou nabízeny i v prodejnách, kde je s vámi mohou vyřídit přímo na místě.

Ani spotřebitelský úvěr není pro každého

Někdy se zdá, že spotřebitelský úvěr je nabízen v podstatě každému zájemci, ale skutečnost vypadá jinak. Do slibované hodiny se poskytují jen nízké a rychlé půjčky nebo spotřebitelské úvěry na ne příliš drahé druhy zboží. Rychlý spotřebitelský úvěr pro každého je spíše reklamním tahem, protože pro poskytnutí jakéhokoli spotřebitelského úvěru musí žadatel splňovat určité podmínky. Pokud těmto podmínkám nevyhovuje, nemůže úvěr dostat.

Diskuse

TOP inzeráty
Žádný inzerát nebyl zatím topován. Chcete-li být první, zvolte top_box tarif v sekci platba za zobrazení.

Pravý sloupec:

Jirkova půjčka

Online katalog půjček. Srovnání
bankovních i nebankovních půjček.

Půjčky bez registru

Katalog půjček Bahal.cz nabízí
inzerci bankovních i nebankovních úvěrů

Velké srovnání půjček

Půjčte si raději peníze od
prověřených společností, ať se nespálíte...

Novinky

Sociální sítě:

Anketa