Vyhledávání v inzerátech
Hlídání nově vložených inzerátů
Spravovat vytvořené

 

Půjčku bez registru získají i dlužníci

Potřebovali jste nutně určitý finanční obnos a v bance vaši žádost zamítli, protože máte záznam v registru dlužníků?

Dopadli jste stejně u nebankovní společnosti a myslíte si, že již nemáte šanci nikde půjčku získat? Pak musíte hledat dál a zajímat se o půjčky bez registru. Ty poskytují výhradně nebankovní společnost nebo soukromníci. Pro tento typ půjček není důležité, zda mát záznam v registru, u nižších částek nemusíte mít ani ručitele nebo zástavu.

Banky registry kontrolují vždy

Víte – li, že jste se někdy opozdili s platbou nebo nezaplatili pokutu či složenku, počítejte s tím, že o tom budete mít záznam v některém z registru dlužníků. Banky tyto registry kontrolují vždy, a pokud má žadatel o půjčku záznam, je to pro banku ukazatelem špatné platební morálky a nemáte šanci bankovní půjčku získat. Pak nezbývá než hledat v nebankovním sektoru, kde určitě vhodnou půjčku bez registru najdete. Vyřízení takové půjčky je navíc jednoduché a rychlé, což v dnešní době jistě oceníte.

Půjčka bez registru pro každého

Při volbě vhodného poskytovatele má šanci získat půjčku bez registru v podstatě každý. Není potřeba předkládat velké množství nejrůznějších potvrzení a osobních dokumentů. Většinou nemusíte doložit ani potvrzení příjmů, které bývá dalším úskalím při schvalování půjčky. Většina institucí totiž vyžaduje, aby zájemce o půjčku dosáhl určité bonity. Půjčka bez registru je tedy určena jak dlužníkům, tak lidem, kteří nemohou doložit příjem nebo pravidelný příjem nemají.

Půjčka bez registru

 Odkazy na články

K půjčce bez registru přistupujte s rozmyslem

O půjčku bez registru je většinou možno požádat i online. Její snadné získání je lákavé a mnozí lidé si tak půjčí více, než mohou splatit. Pak si berou další půjčku, aby mohli splatit půjčku předcházející, a dostávají se do začarovaného kruhu opakovaných půjček a stále narůstajících úroků. Proto je potřeba zvážit nejdříve i jiné možnosti než půjčku – půjčka bez registru rozhodně k levným půjčkám nepatří.

Diskuse

Novinky
Anketa