Hlavní strana - nad nadpisem:

Detail inzerátů - horní pozice:

Poptávka: Výhodná investice Cena: Dle zadání

Poptávka Půjčka pro podnikatele Jihomoravský kraj 15.01.2018 15:24:53 0x
Výhodná investice

Dobrý den,

dovoluji si Vám předložit následující nabídku obchodní spolupráce v kategorii investice. Hledáme soukromou osobu, investora, tichého společníka.

Náš projekt je z oboru gastronomie a jedná se o pronájem restaurace v blízkosti centra Brna s 80-ti místy k sezení, s rozvozem poledního menu, sálem pro 200 osob a s barem se 70-ti místy k sezení. Nabízíme 10 % firmy, nebo jinou formu zástavy (formou notářského zápisu, směnka, atd.).

Měsíční obrat projektu je přes 1 mil. Kč a investice do projektu činní 900 000 Kč, z toho 700 000 Kč máme připraveno jako bankovní úvěr, kterým lze financovat suroviny, reklamu, dopravní prostředky, vybavení kuchyně a proto hledáme společníka na poslední část investice.

Výhody projektu jsou: jistý měsíční obrat 75 000 Kč (odběr snídaní pro hotel), vyjednáno neplacení odstupného v hodnotě 2 mil. Kč, dva zkušení kuchaři s výbornou a prověřenou chutí, jedinečně sestavené menu a také samozřejmě poloha restauračního komplexu (centrum), nabízenou odměnu 100 000 Kč od pivovaru za odběr jejich piva.

Nutný kapitál, který nám tedy stále chybí je 200 000 Kč a bude použitý na založení společnosti s ručením omezeným, nájem restaurace, kauce pro majitele objektu, provizi realitní kanceláři.

Doufám, že Vás předložený návrh osloví. V případě dotazu jsme Vám k dispozici na e-mailu, nebo jsme připraveni k osobní schůzce. Na vyžádání lze zaslat podnikatelský plán k nahlédnutí.

Těšíme se na Vaši odpověď. Děkuji za pozornost, kterou věnujete této nabídce a v případě dotazů mě, prosím, neváhejte kontaktovat.

Příloha

Doplňující informace

Nebyly vyplněny žádné doplňující informace

Inzerent
David Svačina (0%)
Telefon
735996082
E-mail
babickavkostce@seznam.cz
Web
http://babicka-v-kostce.webnode.cz
Stav
Poptávka
Stanovení ceny
Dle zadání

Kontaktovat


Pravý sloupec:

Novinky

Sociální sítě:

Anketa